Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Erre a gépre tudnátok mondani...

Erre a gépre tudnátok mondani pár fps játékot?

Figyelt kérdés

Ennyit tudok a gépről:


3.00GHz


2,0 gb ram


Asus Nvidia Geforce gt610 2gb ddr3



Elnézést ha a videókártya nevét rosszul írtam :D


A Válaszokat előre is köszönöm :)



2016. febr. 15. 15:16
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

TW az RPG nem FPS


gyenge es regi gep barmilyen jatekbol inkabb regiek mennek csak azokbol is kisgepigenyuek


Doom 3, UT 2004, Half-Life 2, 1, ilyesmikkel probalkoznek leginkabb, sajnos nem emlekszem milyen FPS jatekok voltak még


de voltak regi CoD ok BF ek... CS 1.6 ...

2016. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
RTCW
2016. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

MoHAA

SoF, SoF II

2016. febr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ennél szerintem visz jobb játékokat :D


A Far Cry 3 medium grafikán lagg nélkül viszi


Nekem az se baj ha low grafikán viszi

2016. febr. 15. 15:39
 5/6 meszike91 ***** válasza:

Milyen procid van? A 3ghz nem sokat mond.


2 giga ram bongeszni is kevés...


Az a vga pedig nem jatekra valo.

2016. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó játékokat ajánlottak neked, attól függetlenül hogy visz magasabb gépigényű játékokat, még érdemes őket végigvinni. Nekem is GTX 960-as kártyám van, és szívesen játszom régi programokkal.

GT 610-el kb. átlagosan 2011-ig tudsz játszani alacsony grafikai beállítások mellett szinte mindennel, persze lesz pár olyan játék ami nem fog jól futni, és 2011 után is lesz olyan ami működni fog.

Ha valami "komolyabb", azaz nagyobb gépigényű játékot szeretnék, akkor ajánlom ezeket:

(Amúgy milyen procid van? Mivel ezt nem tudom, ezen információ hiánya nélkül ajánlom a játékokat)

Rainbow Six Vegas 1-2 (az elsővel kezd ha játszod)

Ghost Recon Advanced Warfighter 1-2 (az első jobb, de nagyon bugos, lehet csak a 2. résszel kellene játszani A te döntésed, az első rész nekem csak EASY-n volt működőképes)

Wolfenstein 2009

Prey

STALKER Shadow of Chernobyl

Timeshift



Felbontást sem írtál, az is fontos lenne.

2016. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!