Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol és hogyan kapcsoljam ki...

Hol és hogyan kapcsoljam ki ki lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
elinditásnál a sz.gépem állandoan ellenörizni szeretné az egyik meghajtót.mitöl van ez?hol tudom ezt kikapcsolni,ki lehet egyáltalán???
2010. márc. 30. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A számítógép nem akar ellenőrizni semmit se, ez biztos.

Egy program az, ami akarhat ellenőrizni valamit. BIOS is ellenőrizhet, de lehet boot idejű víruskeresés is, vagy checkdisk, szóval valamit pontosíthatnál a kérdéseden és akkor könnyebb lesz segíteni.

Mit ír ki? Mikor írja ki? Windows betöltés előtt-után ellenőriz? Vagy rögtön a gép bekapcsolása után?

2010. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
windows betöltése után irja ki kék a hátere és 10másodperc alatt megnyomok egy gombot abba hadja.de azt írja hogy erősen ajánlott az ellenőrzést folytatni.Már mindent probáltam hagytam végig futni hátha nem teszi ezt többet de csak ki írja ezt állandoan.
2010. márc. 30. 10:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!