Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Fixdirect laptop márkaszervizzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az új gépemet másodjára viszem hozzájuk, első alkalommal nem a hibás dolgot javították/cserélték, sőt még a laptopom fedlapját is összekarcolták. Teszek egy második próbát, érdemes? Kérlek írjátok meg ti is a tapasztalataitokat a szervizzel kapcsolatban!

2016. febr. 9. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer kellett a "filléres" (értsd: 90 ezer Ft-os) laptopomban a merevlemezt cserélni, amikor még 1-2 hónapos sem volt a gép. Az én esetemben konkrétan dolgoztak, a gép el sem indult, már a boot képernyő előtt lefagyott, a bios-ba sem tudtam belépni. Az új HDD nem tud kevesebbet a régitől, de néha mintha "kattogna", viszont az meg eltér a rendes működési hangjától. A HD Sentinel szerint tökéletes állapotban van, s mivel amúgy is ingyen cserélték, nem panaszkodhatom a munkájukra. De amit a te esetedben csináltak, az eléggé gáz...
2016. febr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocs, *korrekten dolgoztak
2016. febr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem is HHD problémám van, ez a szabálytalan, kattogó hang, pont emiatt vinném vissza. Nagyon remélem, hogy 2.jára tudják cserélni, mert egy új gépnek nem lehetne ilyen gondja...
2016. febr. 9. 06:39
 4/10 A kérdező kommentje:
*HDD, viszont 20ezer forintnál sokkal többet nem érhet
2016. febr. 9. 06:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy 500 gigás laptop HDD szerintem sem lehet több 20 ezer Ft-nál. Egyébként a kattogáson kívül minden oké vele? HD Sentinellel tesztelted? Ill. akkor gondolom, a te géped is Asus.
2016. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Teljesítményre minden oké, sentinel nem mutat semmi rendellenességet, de a kattogó/karcoló hang miatt képtelen vagyok megbízni benne és rá menteni bármit is. És igen, ez egy K501 szériás Asus 1TB-os vinyója.
2016. febr. 9. 22:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, tégy még egy próbát a FixDirect -tel, világosan leírva nekik a problémádat. Viszont ha a HDD elvileg hibátlan, lehet, hogy nem fogják kicserélni. Ha így lenne, használd nyugodtan, de ellenőrizd mondjuk hetente legalább egyszer valami programmal, és ha csökken a teljesítménye, kondíciója, akkor fordulj újból a FixDirect-hez, mert akkor már tényleg kötelesek a cserére.
2016. febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fixdirect-et nem ajánlom, nagyon gyenge szervíz, határidőket nem tartják, és drágán dolgoznak.

ASUS eszközöknél (garis vagy nem garis) a Global Suportnak érdemes írni, ők érdemben tudnak segíteni.

2017. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A legszarabb cég akivel valaha volt dolgom.


Nekem a laptop akksija rendetlenkedett, potom négy hónapot volt a szervízben emiatt. Ha nem érdeklődtem rendszeresen a beígért határidők után kicsivel, semmi tájékoztatást nem adtak hogy mi van vele.

Kifizettem előre a laptopot, írták hogy ingyenesen kiszállítják. A futárszolgálathoz kerülésről nem adtak megfelelő tájékoztatást. Értds: semmi nyomonkövetési szám vagy értesítő hogy igen, ez meg az a futár fogja vinni. Így természetesen nem voltam otthon a megadott időpontban, a futár nem tudta kézbesíteni.


És a hab a tortán, hogy utánvéttel adták fel... Melynek összege pontosan annyi, mint amit kifizettem korábban előre.

2018. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bár elég régi a kérdés, lehet valakinek hasznos lesz a válaszom a későbbiekben. Nekem nagyon jó tapasztalatom van a szervízzel, garis ASUS laptopomban adta meg magát a kijelző, szerdai napon elvitte a futár a gépemet hozzájuk, következő héten kedden el is készült, szerdán már nálam volt a laptopom vadi új kijelzővel.A futárszolgálat is teljesen ingyen volt. Szerintem abszolút korrekt szervíz, bátran ajánlom őket! :)
2021. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!