Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy laptopot amin...

Vettem egy laptopot amin eredeti windows 10 van gyárilag. Tudok rá tenni régebbi op rendszert pl windows 7-et vagy 8.1-et?

Figyelt kérdés
és hogy kell újratelepíteni a windows 10-et rajta?nincs serial a laptop alján már néztem!ötlet? :D

2016. febr. 7. 22:56
 1/2 donfetibo ***** válasza:
Persze-hogy tehetsz rá főleg ha támogatja a géped! Ha nincs széria számod akkor jön a jó kis öreg aktívator persze csak akkor ha nem szándékozol meg venni!☺☻
2016. febr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Komplikato ***** válasza:

A Windows 10 az alaplaphoz, itt a notebookhoz kötődik a regisztrálása után, így nem is kell hozzá kód.


Win 7 vagy 8.1 meg csak akkor fog jó lenni, ha az összes vezérlőhöz van driver is, mert gondolom nem titok, hogy sorban jelentik be egyes termékekhez nem lesz driver támogatás a régi rendszerekhez. MS meg már pedzegeti, hogy az új processzorokhoz SE.

2016. febr. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!