Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem windows 10 32-es operáci...

Nekem windows 10 32-es operációs rendszer és x64 alapú processzor de 64-es op rendszert szeretnék hogyan?

Figyelt kérdés
linket is tud küldeni valaki?

2016. febr. 5. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
[link] innen letöltheted.
2016. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eszköz letöltésénél...
2016. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ami a microsoft oldalán van az egy nagy kalap sz*r, ezt tapasztalból mondom neked, ncoreon van fent egy normális, azt szedd le.
2016. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És ne a "frissítést", hanem "adathordozó" készítését...letöltheted ISO-ban.
2016. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne a "nagy kalap szar" a Microsoft oldalán lévőben? Kerdező ne halgass erre a szerencsétlenre, a fenti linkről szedd le, ebben benne van elvileg minden új frissítés, vagy ha nem akkor telepítés után le tutod őket szedni, és eredeti oldalról töltötd le. Ki tudod választani majd, hogy 32 vagy 64 bites kell és, hogy milyen verzió (Pro, Home...). Szerintem Home-ot válassz majd, otthoni felhasználásra tökéletes. Torrenteset meg felejsd el, ne valami "vindóz tízeneggy 66 bitest" rakj fel :D
2016. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Vicces vagy fiam, nem csak én tapasztaltam ezt, de nem kell elhinned te autista.
2016. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd biztos a hivatalos a szar, nem a torrentes amit a joskapista csinalt.
2016. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A fenti linkről letöltött Windows 10-nek semmi baja nincs. Ne torrentezz.
2016. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os. Értelek. Tehát nem csak informatikus hanem még orvos is vagy (egy válaszból kideríted ki az autista)... Azért azt megkérdezném, hogy hányszor lettél "első" jutub videók alatt, és miután valaki leoltott hány videó alá kommentelted az "elsőzésgátló" sz@rságot???
2016. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Sok okoskodó kis takony minek ide commentel? Igyátok meg a kakaótokat és nyomás aludni.
2016. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!