Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kitörölt zenéket visszalehet...

Kalapács5 kérdése:

Kitörölt zenéket visszalehet hozni valahogy?

Figyelt kérdés
Szóval véletlen kitöröltem a könyvtárakból a zene ikon/mappa cuccot. Amibe benne volt a körülbelül 2600-800 zeném... És az asztalon is, csak egy zene mappa ikon volt, és nem bírom megnyitni. Mert a windows nem találja az elérési útvonalat. Szóval valahogy visszalehet ezt hozni?

2016. febr. 5. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdemes, mire visszaállítanád, úgyis sérültek, akadozni fognak, stb. De ugyanúgy adat, szóval ugyanaz érvényes rájuk, mint bármi másra: onnantól, hogy törlöd, a merevlemez megkapja a parancsot, a szektorok felülírhatóak. Bármit is teszel, igyekezz minél kevesebb adatot írni a meghajtóra.


Amúgy Recuva stb.

2016. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ohh, istenem:sss Hát ez eléggé sz*pás...
2016. febr. 5. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbát megér, ha neked fontos...én getdataback-et szoktam használni szerintem elég egyszerű
2016. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ezt hogy kell használni? :s
2016. febr. 5. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:

getdataback

https://www.youtube.com/watch?v=XrFHS-y_X-s

recuva

https://www.youtube.com/watch?v=k5NFETYRRbE

getdatabacknél annyi, hogy ott fájl rendszerhez megfelelőt kell leszedni, mert van külön fat meg ntfs, megtudod nézni ha mondjuk a D meghajtón volt a cucc a meghajtó tulajdonságaiban kiírja, hogy fat vagy ntfs

de van egy csomó videó róla, szóval hajrá :D

2016. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van csak a parancsikon tűnt el. Fájlkezelő jobb szélén Könyvtárak, jobb egérgomb->Alapértelmezett könyvtárak visszaállítása
2016. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem jobb hanem bal szélén
2016. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ember!! Egy hős vagy, millió köszönet!! :)))
2016. febr. 6. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!