Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! League of legends-el...

Üdv! League of legends-el kapcsolatban szeretnék kérdezni mint kezdő mivel valami egyszerű champot keresek: Shyvana jó jungelra?

Figyelt kérdés

2016. febr. 3. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó. És egyszerű is használni. Menyi IP-d van? Mert lehet tudok mondani jobbat is. Shyvana inkább tank.
2016. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gragas jobb ebben az árban amúgy, első voltam.
2016. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne jungelezésel kezdj ha most probálgatod a játékot. menny top-ra vagy mid -re . yassuo , riven, xin zao ezek jók egy amatőrnek.
2016. febr. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Yassuo azért nem olyan egyszerű Xin Zhao meg jungler.

Amivel én kezdtem kb

Top: Garen, Mundo

Junglebe nem nagyon mentem kezdőként

Mid: Ryze

ADC: Ashe, Sivir. Tristana

Support: Kezdőnek nehéz a support kicsit, mert ne látja át annyira a dolgokat de Alistar, Blitzcrank sok fejfájást tud okozni az ellenfélnek Soraka meg egy élő mentőautó a csapatnak

2016. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gordonid válasza:

Hát én a jó öreg Nautilust is tudnám ajánlani. Igaz hogy tank jungler, de elég egyszerű és viszonyleg van sebzése is.


Shyvana elég jó jungler, nagyon sokféleképpen lehet buildelni, általában a tankot látni, de én találkoztam AD és Attack Speedes Shyvanákkal is, akik elég keményen lecarryzték a meccset:-)


Udyr!! Sebzés van, tankosság szempontjából is arat, mondjuk szerintem udyr egy fokkal nehezebb


Még esetleg egy Olafot is el tudnék képzelni, de Ő most a nerfek után elég gyengusz :-( Bár szerintem még így is jó, és az egyik legkönnyebb jungler


Remélem segítettem :-)

2016. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát :)

Meg vettem Shyvanat és tényleg nagyon tud darálni :D

Még ahoz kérnék egy kis segítséget hogy miket vegyek rá?

2016. febr. 5. 06:54
 7/7 anonim ***** válasza:
abyt
2016. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!