Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok a gépemről mindent...

Hogy tudok a gépemről mindent letörölni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 08:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A del gomb a helyes "válasz". Aztán pedig a lomtár ürítése az asztalon...

Ha csak "magadnak" akarsz törölni, akkor az a titka, hogy ami nem kell, azt kijelölöd, és nyomsz egy DEL gombot.


Bár, ha ide tudtál írni, szerintem akkor ezzel én most nem mondtam neked új dolgot, mert ez igen alap.

2008. szept. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Csakhogy vanegy csomó program, vírus, játék meg ilyesmi, amit nem tudok letörölni a del gombbal. meg akarom tisztítani az egészet.
2008. szept. 20. 07:28
 13/18 anonim ***** válasza:
menj a mappába ahol a letöltések vanak, Ctrl+A kijelöli az összes fájlt és mappát, aztán shift+del törli, és nem csak a lomtárba dobja. amit nem tudsz letörölni, annál hibaüzenetet kapsz, vagy mi?
2008. szept. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
vannak ilyen felbukkanó reklámok meg hasonlók, nem is találom őket mappában. meg vannak dolgok amik a programok eltávolítása/módosításánál sem megy...
2008. szept. 21. 08:05
 15/18 anonim ***** válasza:
Programoknál szokott lenni uninstal is.Azzal próbáltad?Lehet,hogy a programok törlése azért nem müxik,mert esetleg már manuálisal kitörölted a fájlt vagy egy részét.Én már jartam így és azt csináltam,hogy a totálcommanderben töröltem a mappát vagy fájlt,aztán irány a registri(csak óvatosan,ott csak ahoz nyúlj,amiben 100000%-ig biztos vagy)és minden apró elmaradt fájlt töröltem .Van a registryben kereső,ha tudod mit keresel beírhatod oda.Azután irány a gép keresője,ott is pucolhatod az elmászkált fájlokat.Vagy azért is elmaradhat a törlés mert esetleg egy egy fájlt nem enged csak a mappából törölni,mert archív,titkosítot,stb.Akkor fájl módósítás,vedd ki a pipákat és próbáld újra.A nem talált fájlokra segítség lehet a kereső.Remélem tudtam segíteni,ha nem csak kérdezz,vagyunk itt egypáran .A segítő készség meg van,csak szépen és értelmesen kell kérdezni.
2008. szept. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja és a felbukkanó reklám meg ilyesmi lehet vírus.Próbáld csökkentett módban (inditás után f8)elindítani a vírus keresést.
2008. szept. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha már vírus van rajta, akkor reinstall szerintem. Amúgy start / beállítások / vezérlőpult / programok telepítése/törlése
2008. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2008. szept. 21. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!