Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
A PC-m meghalt egyszerűen besem lehet kapcsolni régi is volt és venni akarok egy laptopot de nincs sok pénzem, sőt! Egy olcsóbb gép is megfelelne milyet ajánlotok?
2010. márc. 28. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs sok pénzed és nem feltétlen laptopra van szükséged, akkor szvsz nincs értelme olcsó laptopot venni. Inkább PC.
2010. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem akarod vinni sehova (gondold végig komolyan vinnéd-e vagy ez csak amolyan "jó lenne ha..") akkor mindenképpen PC-t vegyél.

Ha vinni szeretnéd akkor én egy régebbi használt, de jó állapotú megbízható notit vennék a helyedben. Régi IBM (most már Lenovo) T szériás, COMPAQ, DELL, TOSHIBA


a felsoroltak olyan 50-70-ért már megkaphatóak. Ennél olcsóbban laptop ügyben SZVSZ nem nagyon lehet kijönni (legalábbis olyanra ami használható és később nem lesz vele gondod)

2010. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól gondolod,laptopot vegyél ,az asztali gépek ideje lejárt.Csak egy érv ellene : Tizede annyi az áramfogyasztása egy lapinak mint a böszmének,míg abba minimum 300 wattos táp kell a lapinak elég 30 watt is.

A másik : Ha van két közel azonos áru lapi akkor azt vedd meg ( szerintem ) amelyikhez adnak Recovery - helyreállító- lemezt ,millió problémától ment meg egy ilyen kis vacak CD. PL: Bármilyen vírust bekapsz ,7 perc alatt újra feltudod tenni az oprendszert,a drivereket a gépedre erről a cd -ről.

2010. márc. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már miért járt volna le az ideje az asztali gépeknek?

Az én toshiba laptomonak pl 110 W -os a tápja, ami ugyan az ötöde az asztalinak, de laptoppal nem fogsz elérni normális 3D-s teljesítményt!

A másik: teljesen fölösleges a recovery cd, ilyet bárki tud csinálni a Symantec Ghost -tal.

Én ezzel szoktam a munkahelyi gépeket telepíteni :)

[link]

2010. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!