Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudjam hogy letiltottak e?

Honnan tudjam hogy letiltottak e?

Figyelt kérdés

4 lehetőséget olvastam és egyiksem működött mert kipróbáltam.


1. - van más ismim akinek fentvan és ő megmondja ( de ilyen ebben az esetben nincs szóval kifogásolható)


2. - Egy link ahova bekell írni az msn címét de ha olyat írok aki fentvan arra is azt írja hogy offline szóval ez nemjó


3. - jobb gomb, partnerinformáció : hát ittsem mert tök vegyes. aki fentvan arra is írja hogy fent vagy nem vagy fent...vegyesen


4. - Plus!>partnerlista-karbantartó: hát itt is ugyanaz hogy aki pl tudom hogy letiltott arra igent írt ugyanúgy mint aki fentvolt.



Mi az igazi megoldás??


2010. márc. 28. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
partnerlista karbantartónak működnie kéne, lehet hogy azokat nézed akiket te letiltottál, nem akik téged, nekem az működik jól
2010. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és ennél akk ha nem van írva a fennvagy oszlopba akkor letiltott?
2010. márc. 28. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!