Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet visszaállítani a...

Hogy lehet visszaállítani a partíciós táblát egy vinyón?

Figyelt kérdés

A gondom a következő:

Leválaszás nélkül húztam le az usb-s vinyómat a gépről és valami baja lett a partíciós táblának (legalábbis én erre tippelek) mert amikor visszadugtam a gépbe, azt írta ki, hogy formázni kell ha akarom használni... :S

A Paragon Hard Disk Managerrel buherálom, látom, hogy rajta vannak még fizikailag az adatok, csak nem férek hozzájuk!


Nagyon fontos lenne, hogy meg tudjam csinálni és visszanyerjem az elérést, mert kb 10 évnyi családi fotó meg miegymás minden ezen a vinyón van!!!


Tud valaki segíteni?


2010. márc. 28. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Pendrive-ot nem lehet formázni, mivel annak a FAT-táblája nem tartalmaz módosítható értékeket! Utoljára mikor formáztam, hazavágtam egy MP3 lejátszót és egy pendrive-ot is!
2010. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Hiren's boot cd-t ajánlom. Azon van Partiton Table Doctor, ami újra tudja építeni a sérült partíciós táblát.
2010. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!