Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kell aktiválnom naponta...

Miért kell aktiválnom naponta a Vistámat?

Figyelt kérdés
Rendes jogtiszta Vista home premiumom van. Nem volt vele semmi gondom eddig. Most újratelepítettem, a gépet. Telepítésnél elfogadta a borítón lévő sorozatszámot. Aktiváltam is rendesen. Egy hete vettem észre hogy nincs aktiválva a rendszer. Újra akartam aktiválni online, de azt írta ki hogy: A begépelt termékkulcs nem megfelelő az aktiváláshoz. Vásároljak újat. Biztos nem írtam el a kódot. Miért nem engedi aktiválni? Jelenleg aktivátorral aktiválom naponta mert, másnapra kitörlődik az aktiváció. Vírusom nincs. Miért csinálja ezt. Mi a megoldás?
2010. márc. 28. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mer a vista 1 qva nagy sz@r. Windows 7 4ever. :)

Próbáld felvenni a kapcsolatot az ügyfélszogálattal.

2010. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az ügyfélszolgálatot kellene felhívnod. Nem lehet, hogy túl sokszor volt már újra telepítve? Olyat hallottam, hogy neten keresztül csak bizonyos számú aktiválás lehetséges, utána telefonon kell.

Elsőnek: Örülök, hogy boldog vagy a 7-tel de ugye tudod, hogy félig-meddig az is Vista? Nekem amúgy még Vista van mert ez legálisan van a gépen (a 7-et is próbáltam de nem adott annyival többet, hogy váltsak) és SOHA nem volt bajom vele.

2010. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha lehet az ügyfélszolgálatot kihagyom. Amikor felhívtam őket még a szintén jogtiszta xp-m miatt akkot 25perc múlva jelentkezett a munkatárs. További 20 perc múlva megértette mi a bajom de segíteni nem igazán tudtak/akartak. Így még a telefonszémlám is jócskán megnőt. Talán négyszer lett aktiválva, töbször nem. Nem fogok venni ezért egy Win 7-et.
2010. márc. 29. 05:09
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja amit elfelejtettem:

Örülök, hogy nem csak nekem jelent az valamit hogy jogtiszta szoftver!

2010. márc. 29. 05:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább úgy írnám le h Vista R2.Alapban vannak jó dolgok a Vistában is, de...hát nézd meg a kezedetek.Amikor irogatták.Abból is kitűnik h szr.Rokonomék laptopján is az van (valami Acer e sorozat v vmi hasonló), 1GB ramból a háromnegedét fölzabálja, emiatt k. lassú lesz.Majdnem sokkotmaptam mikor segítettem nekik.A 7-nek elvileg kell 1 GB, de apám gépén fél gigával jól elröfögött.Ennyit eről!
2010. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!