Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok windows 7et...

Miért nem tudok windows 7et teleípteni a win8.1re? Berakom a cd-t de fel se ismeri. Vagy a géppel va baj? Asus x553M

Figyelt kérdés
szamitogép, telepíts, win7, wi8
2016. jan. 26. 02:53
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Mióta világ a világ, a korábbi Windows telepítője sosem volt indítható az újabbról. Tehát be kéne boot -olni telepítőlemezről, és úgy elindítani.


Egyébként ez a típus csak Windows 8.1 és 10 operációs rendszerekkel kompatibilis. Az Asus oldalán is csak ezekhez van driver. Ahhoz hogy Windows 7 alatt minden működjön, egyenként kéne összeollózni a drivereket a neten, és még akkor sincs garancia rá, hogy stabil lesz.


Ebbe még gyakran a profiknak is beletörik a bicskájuk, nem hogy neked, aki ilyen alapvető dolgokkal sincs tisztában.

2016. jan. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Úgy tudom 8.1-re 7-et nem lehet telepíteni. Csak tiszta telepítéssel megoldható.
2016. jan. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az azt jelenti h törölni kell ami most rajta van?azt hogy tudnám megcsinálni. Tudnál segíteni?nagyon fontos lenne
2016. jan. 26. 05:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért lenne az olyan fontos, hogy felrakj egy ma már elég régi rendszert... A laptopod nem kompatibilis 7-el, de ezt már előttem leírták... Tudod mi az, hogy nincs hozzá driver???? Néz utánna. Inkább rakd fel a 10-et....
2016. jan. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!