Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ki bekapcsolódáskor...

Miért írja ki bekapcsolódáskor ezt a rendszer? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Minden egyes bekapcsoláskor ezt az üzenetet adja ki(2xer) a rendszer(Win Xp Sp3):

Run-time error "339"

Component "MSWINSCK.OCX" or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid.


Mi ez?Mit csináljak?


2010. márc. 28. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, de találtam neked egy linket, ahol le lehet tölteni azt a modult amivel elvileg megszűnik a probléma.

[link]


Alulról a 3. Ha gondolod szedd le, telepítsd fel, de ha vmi gond lesz ne az én ku.va anyámat:-)

2010. márc. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
legjobb megoldás az ijenekre hogy szerzel egy telepitö CD-t és ujrarakod a géped (amugy ha beindul a gép akkor ne izgulj akor mukszik és sztem ez a lényeg XD)
2010. márc. 28. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Legális windows van nálam,csak ez a service pack 3 már az agyamra megy,pedig azzal együtt van a telepítő cd.

Már nem is frissítem,mert az egyik biztonsági frissítésnél tönkre vágja a gépet.Folyamatosan újraindul tőle,így a tűzfal és a vírusírtó maxon.Szerintem ez így nem olyan gázos.

2010. márc. 28. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:
csinálj egy javító telepítést a cd-vel. és az automatikus frissítést tiltsd le semmi értelme nincs, főleg ha nem eredeti a win
2010. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eredeti a Win.
2010. márc. 28. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!