Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rapidshare vs DC vs torrent?

Rapidshare vs DC vs torrent?

Figyelt kérdés
Ha mindegyiket használod "%"-os arányt is írhatsz.
2010. márc. 27. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Régebben mindig rapidot használtam

de rájöttem hogy a torrent jobb és egybe lehet leszedni

a dolgokat nem külön


DC nem tudom mi :S

2010. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Régebben én is RapidShare-t használtam, de tényleg nem valami jó, lassú, darabokba kell leszedni, várakozni kell (ha nem vagy prémium, ha meg az vagy, akkor fizetős).

Aztán elkezdtem DC++ -t használni, az sokkal jobb, abba én azt szerettem, hogy le lehetett szedni olyan dolgokat, ami torrenten, RS nem volt elérhető, például volt egy hibás file a programban, akkor csak beírtam a nevét, és le tudtam szedni csak azt az egy file-t.

De szerintem most a torrent a legjobb, sokan vannak, ezért gyorsan jön (amiket szedek majdnem mindig az internetem által engedett maximummal jön), és szinte minden egyből felkerül rá.

2010. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
torrent
2010. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
torrent 99% ig
2010. márc. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rapidhoz van külön progi ami elintézi helyetted a szarakodást, és ugy már tudsz onnan is normálisan tölteni, de amugy a torrent a legjobb talán,

de torrenten rendszerint csak új dolgokat találsz, a régiek eltünnek, vagyis nincs mögöttük seeder,

DC-n pedig rendszerint mindig minden megvan, de lassabb egyel.

2010. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztonság szempontjából nem biztos hogy a torrent a jobb. Én úgy tudom, a torrenten ai IP címet jobban le tudják nyomozni, mintha rapidshare és hasonló megosztókról szedi az ember a tartalmakat. Biztonság szempontjából jobb szerintem. Kényelem szempontjából nyilván torrent. Bár Magyarországon lefele lehet tölteni, csak illegálisan terjeszteni nem, torrent az meg tölt felfele is, Rapidról meg csak le jön. Nincs fogás rajta szerintem. De jó volna ha ezt egy nálam hozzáértöbb is igazolná, örülnék neki !
2011. júl. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!