Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookozás közben kékhalált...

Facebookozás közben kékhalált dobott ki a gép. Sajnos a kódot nem jegyeztem meg mert nem tudtam hogy fontos lehet. Semmi új dolog nem lett letöltve rá. Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés
Ismerősöm pár nap múlva tudja csak megnézni. Én nagyon hülye vagyok ilyen dolgokban. Csak az érdekelne hogy milyen komoly a baj és hogy lehet orvosolni? Pl lehetséges hogy valamit venni is kell hozzá? Amúgy a gép kb 1,5 éves ha ez fontos. Köszi előre is a válaszokat.

2016. jan. 20. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem történt atomtámadás.

Hibakódot meg kellene nézni az eseménynaplóban, az alapján tudunk mondani valamit. Ha azóta nem fordult elő, akkor nem hinném, hogy komoly a baj.

2016. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hibakód: 0x000000D1

így valami ötlet?

2016. febr. 13. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!