Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok pps-t nézni?

Miért nem tudok pps-t nézni?

Figyelt kérdés

Nemrég letöltöttem az office 2007 próbaverzióját, okés volt minden. Mikor lejárt, letöröltem és feltöltöttem az office 3.2-t, azóta ha meg szeretném nézni amit készítettem, vagy letöltöttem, kiírja,hogy:

A rendszer Dll(user32.dll) a memóriában áthelyezésre került. Az alkalmazás nem fog megfelelően futni....mert a Dll (C:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll) a Windows rendszer DLL-ek számára...stb.stb., s lépjek kapcsolatba a forgalmazóval. Mit csináltam ÉN rosszul? S mit csináljak, hogy tudjak pps-eket és hasonlókat nézni?


2010. márc. 27. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, a béna kérdésért, de én is béna vagyok!

Mivel ez megjelenítő, gondolom, csak megnézni tudom. Mit kell letöltenem, hogy készíteni is tudjak ilyen bemutatókat? Kösziköszi!

2010. márc. 27. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen ez csak a megjelenítő.


Az MsOffice-t kell telepitened, de ez nem ingyenes, esetleg warez ill. fájlcsere oldalakon megtalálod.

Megoldás még az ingyenes OpenOffice [link]

2010. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike!
2010. márc. 27. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!