Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Trove játék túl nagy felbontás...

Trove játék túl nagy felbontásban indul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A Trove nevű játékkal szeretnék játszani. De amikor elindítom olyan nagy felbontásban indul el amit a monitorom nem támogat. Ezért elsötétül és ezt írja. "input signal out of range change settings to 1280x1024-60hz". Játék megy mert van hang de kép nincs.

Már mindent megpróbáltam amit csak tudtam. Rákötöttem a tv-re is már. Ott bejön a játék képe de 1900as felbontásban is csak a játék egy részét látom és nem tudok oda kattintani ahol áttudnám állítani mert az nem látszik a képen. A gépem biztos elég neki. x4 760k, 8gb ram, r9 280x, windows 10, 19" HP lcd monitor. A hiba az hogy túl nagy felbontásban indul el alapból a játék és nem tudom átállítani. Csak ennél a játéknál fordul elő a hiba. Soha ilyet még nem tapasztaltam máshol.

Valami megoldás?



2016. jan. 18. 17:57
 1/3 A kérdező kommentje:
javítás* r9 280x helyett r9 270x*
2016. jan. 18. 17:59
 2/3 A kérdező kommentje:
Idő közben megkaptam a megoldást. Akinek esetleg ilyen gondja lenne: windows gomb+r ide be kell írni hogy: %appdata% és leokézni. Trove mappát megkeresni ezen belül Trove.cfg-ben kell szerkeszteni az alábbiakat: Fullscreen = 1 Windowed = 0 Width = 600 Height = 800
2016. jan. 18. 18:11
 3/3 anonim válasza:
Nagyon hasonló a problémám a sims 4-nél, új monitort kellett vegyek, a régin futott a játék az új pedig ezt írja ki, próbáltam ezt a megoldást de nem sikerült, nincsen sims 4 mappám, esetleg valaki tudja a megoldást?
2016. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!