Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne pár kérdésem hogy most...

Lenne pár kérdésem hogy most hogyan is vásároljak be :-)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval írok pár kérdést és remélem kapok rá választ.


1.) Win 7 tényleg több ramot eszik alapba és lassabb rajta minden?


1.) Melyik videó kártya mostanság a jobb?


1.) Mennyibe kerülne átlag egy minimum 512 MB videó kártya?


1.) Hogyha veszek kb 512 MB videó kártyát akkor arra már kéne egy kevés hűtés ugye? Szerintetek melyik lenne a legjobb? Mert sajnos nem értek ezekhez :(.


1.) Ki szeretném a gépemben a ramot bővíteni. Jelenleg 960 MB van. Nos ezt hogy lehetséges megoldani? A mostanit kiveszem és egy nagyobbat a helyére teszek? Ha igen akkor kéne nekem minimum 2-3 GB ram. Ez mennyibe kerülne átlagosan?


1.) Van jelenleg egy VIA/S3G UniChromeII Graphics 64 MB-s videó kártyám. Melyik a legfrissebb verzió, illesztő program ehez? Ha valaki linket is tudna adni az nagyon jó lenne.


1.) Mostanság mennyi egy "jó" teljesítményű gép? Pl : Jó processzor minimum 2,5-3 GHz-el, 3-4 GB ram, 512 MB - 1 GB Ram-al? Meg még a többi ami nem rossz dolog hogyha elég jó a teljesítménye?


Azt hiszem ennyi kérdésem lenne :-). Ha valaki ezekre tudna válaszolni az nagyon jó lenne :-P. Köszönm előre is.


Csaba


2010. márc. 26. 22:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hopp most veszem észre hogy az összes ponthoz 1.)-et írtam :).
2010. márc. 26. 22:19
 2/11 anonim ***** válasza:

Win 7 tényleg több ramot eszik alapba és lassabb rajta minden?

Igen nagyobb a rendszerkövetelménye, de nem lassabb.

[link]


Mennyibe kerülne átlag egy minimum 512 MB videó kártya?

[link]


videó kártyát kéne egy kevés hűtés

van rajta gyárilag, de lehet kapni külön extraként hütést izmosabb kártyákhoz

[link]


Ki szeretném a gépemben a ramot bővíteni.

Igen kiveszed, és berakod az újat. A ram tipúsára figyelj, van SDRAM, DDR, DDR2, DDR3. Az alaplap határozza meg.

[link]


VIA illesztő program

[link]


Mostanság mennyi egy "jó" teljesítményű gép?

[link]

150e→

2010. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Viszont van olyan program amelyik megmondaná nekem hogy nekem milyen ram-om van :P? Mert nem szeretném szétszerelni a gépet mert nem értek hozzá és nehogy gond legyen :D.
2010. márc. 27. 00:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem Win7 Home Premiumom van(nem eredeti:D) de nagyon meg vagyok vele elégedve, sokkal gyorsabb mint az XP és szebb is!
2010. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

milyen ram-om van?


Rendszerinformáció:

Everest

[link]

[link]

[link] (free)

HWINFO32

[link]

[link]

SIW

[link]

[link]

2010. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi az everest program tökéletes.


DDR SDRAM

2010. márc. 27. 19:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Nos sok helyen láttam hogy XP-re 1GB ram kell a játékhoz viszont vista or windows 7 2GB vagy több. Szóval akkor mégis csak több ram kell a játékok elinditásához?
2010. márc. 27. 21:45
 8/11 anonim ***** válasza:
összekevered a vistával!!!!!!
2010. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Háát ha így van akkor szerencsém lesz. Elvileg hétfőn vagy kedden már Windows 7 el fogom nyomni :).
2010. márc. 28. 17:13
 10/11 A kérdező kommentje:

Izéé ezt találtam 1 játék leírásnál :


RAM: 1 GB (2 GB minimum for Windows Vista® and Windows® 7)

Szóval akkor mégis csak több ram kell :(.

2010. márc. 28. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!