Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék regisztrálni a:...

Hogyan tudnék regisztrálni a: moviesite.hu/login. Php oldalra?

Figyelt kérdés
Ki van fent ezen az oldalon? Nem tudna nekem valaki meghívót küldeni???? Fontos lenne..légyszi:)
2010. márc. 26. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja, hogy ki vagy. Szerinted mégis ki küldene neked meghívót?
2010. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát te biztos nem :) édes vagy, köszi!

A kérdésem az, h azon az oldalon korlátlanul tudnak meghívót küldeni, vagy csak évente egy, vagy hogy működik? Azt gondoltam, h az ilyen emberek mint te.... nem küldenek:S:S köszi

2010. márc. 26. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:

200 bonuszpont 1 meghívó

De szerintem van ettöl jobb oldal is.

2010. márc. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem is vagyok fent az oldalon, így én nem tudok küldeni. Mit jelent az hogy az olyanok mint én? Én csak azt mondtam, hogy senki nem ismer. Miért hívna meg bárki is? Ismerősöket, barátokat szokás meghívni akiben megbízik az ember. Senki nem kockáztatja a felhasználói fiókját egy ismeretlenért. De ha hülye vagy ezt felfogni, az ne az én hibám legyen oké?
2010. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

persze felfogtam, nem vagyok hülye! a stílusod nem tetszik, nekem nem szokásom ez a durva mód....csak feltettem egy kérdést, amire segítőkész választ vártam, nem kioktatást! Ha nem is küldenek meghívót, legalább megtudtam, h h lehet oda feljutni...!!!

Köszönöm a segítő választ a a második hozzászólónak!

2010. márc. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!