Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy weboldalra fotoim és...

Sliawrea kérdése:

Egy weboldalra fotoim és mailjeim kerültek fel amik személyesek. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
valaki létrehozott rólam és a barátnomről egy mocskolódó weboldalt amire magánjellegű fotókat és barátnőmmel történő e-mailezést is felrakott. nem tudjuk ki lehet az, de egy évvel ezelőtt egy ismeretlennel beszélt a barátnőmmel skypeon. Ez az ismeretlen valószínűleg egy kollégám lehetett, mivel küldött neki régebbi fotókat amiken együtt szereplünk és levelezéseket kettőnk között. Tehetek rendőrségi feljelentést? A rendőrség skype alapján meg tudja nézni, hogy kivel beszélt egy éve a barátnőm? Ha tudjuk annak az ip címét annak aki egy évvel ezelőtt beszélt a barátnőmmel skypeon akkor azt a rendőrség figyelembe veszi?
2016. jan. 6. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

1 év távlatából szerintem már nincs meg semmilyen log, ami ezt bizonyítaná. Feljelentést persze tehetsz, de nem a skypetól kell elindulni!


Azt az oldalt valaki létrehozta. Aki létrehozta azt meg lehet találni (gondolom az jóval frissebb) szóval tárhelyszolgáltató és internetszolgáltató tud róla adatot adni a rendőrségnek és ha megvan az illető és a gépén a fotók, akkor bizonyíték is van.


A skypeos hülyeséget szerintem felejtsd el, az nem vezet sehová... :) eleve azt sem bizonyítaná, hogy a két személy ugyanaz.

2016. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De egyéni domain-el hozta létre, vagy csak valami mindenkilapjás bohóckodás?
2016. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem egyéni az oldal, hanem iylen amivel bárki tud csinálni weboldalt. Mi van ha olyan helyről csinálta ahol nem bizonyítható hogy ő volt a gépnél? emiatt gondoltam hogy a skype jó lenne.
2016. jan. 6. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!