Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Arra vagyok kiváncsi hogy...

Arra vagyok kiváncsi hogy melyik müködne?

Figyelt kérdés
pl van ez a film A.szallitmany.2009.BDRip.XviD.Hun-HDTV, A.szallitmany.2009.BDRip.XviD.Hun-Green Team és A.szallitmany.2009.DVDRip.XviD.Hun-HDTV. Nos az lenne a kérdésem a két Blue Ray típusú film között mi a különbség??? mit jelent a hdtv az egyiknél, a másiknál miért nincs??? És ezek közül csak a dvdrip menne-e asztali dvd-n? vagy a bule ray-t is letudja játszani??? kérem válaszoljatok
2010. márc. 25. 20:22
 1/3 anonim válasza:

Amennyiben avi kiterjesztesuek (99% h azok), akkor nagy valoszinuseggel minddel meg fog birkozni az asztali lejatszo is.

A BDRip az NEM bluray, nagyon messze all attol.

Jelen esetben - nagyon leegyszerustive - annyi a kulonbseg a dvdrip es a bdrip kozott, h mig a dvdrip dvd-rol kerul "lerippelesre", addig a bdrip egy sokkal jobb minosegu alapanyagbol keszul.

Viszont ez ne tevesszen meg, mivel azonos meretu fajloknal ez gyakran egyaltalan nem eszreveheto (de erdemes nezni sample-t, hogy melyik tunik szebbnek kep alapjan).


A torrent (gondolom torrentkent toltod) vegen levo, kotojel utani nev pedig mindig azt a csapatot/szemelyt jeloli, aki az adott "release-t", jelen esetben film-ripet kiadta.

2010. márc. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod, ezt akartam tudni:)
2010. márc. 26. 15:17
 3/3 A kérdező kommentje:
DE AZ NEM ÍRTAD LE HOGY A SIMA BDRip és a BDRip-HDTV között mi a a különbség?
2010. márc. 26. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!