Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Túl rövid a...

Mit csináljak? (Túl rövid a kérdésem)

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Need For Speed Most Wanted-ot. Feltelepitem, crackelem es amikor inditanam el akkor kiirja, hogy a windows hibat eszlelt, es nem indul. Mi lehet a baj?
2010. márc. 25. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, gyakorik hiba vindóznál, és nem ismerek olyan profit, akinek ez után sikerült volna megoldani, hogy elindítsa a játékot.

Általában a win a hibás, de lehet, hogyha máshonnan töltöd le az már tetszeni fog a win-nek és megengedi, hogy játssz.

2010. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. márc. 25. 20:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Előzőnek: Mi az hogy a win a hibás? Miért lenne hibás? Nem az a feladata, hogy a kalózszoftvereket futtasson.

Neked kérdező meg csak annyit, hogy ne fájjon már annyira helyesen írni magyarul. Meghaladja az értelmi képességeidet?

2010. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
keress másik cracket
2010. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Másik crack, vagy próbáld meg kompatibilitási módban elindítani. Néha ez is segít ilyeneken, ki tudja miért.
2010. márc. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tedd fel az 1.3-as patchet, keress hozzá való cracket, mondjuk gamecopyworldön, és próbáld ki azzal.

Nekem és még sokan másoknak gond nélkül fut Win7-en az NFSMW.

2010. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a 20:21es.... neked miért fáj az, hogy így írok?? Nem bírsz nyugodtan megülni a seggeden? Muszály itt játszani a tanárnénit? Így írok és kész... te meg ülj meg nyugodtan a seggeden és fogd be a pofád. Ennyi. Nincs jobb dolgod mint, hogy beleköss mindenbe? Köss a betonba. Lúzer.
2010. márc. 27. 09:50
 8/10 A kérdező kommentje:
am köszi a többieknek, letöltöttem 1 másik cracket és működik :) köszi
2010. márc. 27. 09:50
 9/10 anonim válasza:
bocs, h belekérdezek a kérdésedbe, de honnan töltötted le a cracket?
2010. okt. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20:21


Oké, ez tényleg nem a vindóz kötelessége, hogy ezt tudja, de én úgy értettem, hogy nem a kérdezőnél van gáz, hanem valami az oprendszerben.

2010. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!