Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol/hogy lehet beállítani...

Hol/hogy lehet beállítani Gimp2-ben a tollnyomást?

Figyelt kérdés

Nem érzékeli azt hogy erősebben nyomom a tollat.

Múltkor megtaláltam már a "Tollnyomás" beállítást a Gimpben,de most nincs meg és elfelejtettem hogy melyik oldalon írták le hogy lehet beállítani.


Valaki segítene?


2015. dec. 30. 13:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Gimp 2.8.16 om van
2015. dec. 30. 14:26
 2/3 CspCsj ***** válasza:
Szerkesztés > Beállítások > Bemeneti eszközök > Kiterjesztett bemeneti eszközök beállítása > az adott eszközre klikkelve ellenőrizd, hogy ha a Mód=Tiltott, akkor állítsd Képernyőre.
2015. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kszönöm,ezt már előtte is megtaláltam,de nem lesz tőle vastagabb az ecset ha jobban odanyomom a tollat.


Közben megtaláltam az oldalt amiben ez van leírva:


Ablakok/ecsetek/ egyéb dinamika/ áttetszőség vibrálása alatt vezérlő: Tollnyomás


De az egyéb dinamikát már nem találom mert megnyitja az Ecseteket egy dokba és onnantól már csak szerkeszteni lehet.


Fogalmam sincs múltkor hogy találtam meg.

2015. dec. 30. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!