Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek Windows 8 vagy...

Szerintetek Windows 8 vagy Windows 10 a jobb?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Nekem 10 van :)

2015. dec. 28. 20:02
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Szerintem inkább a 10.
2015. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2015. dec. 28. 20:16
 3/21 anonim ***** válasza:
Windows 7. Aztán 8.1. Aztán 10. ;)
2015. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
@utolsó: Ha azt mondod hogy neked a 7 a legjobb, akkor az. Pedig a 10-be vagy több 30 újítás van, (mellesleg a 8-ba is).....
2015. dec. 28. 20:30
 5/21 anonim ***** válasza:
Tudsz olyat mondani abból a 30-ból, aminek értelme is van a használat közben, nem csak bénaság?
2015. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#5 Én ezeket szeretem benne, ami nincs a 7ben:

dx12 (nyilván még kevésbé), virtual desktop, grid layout, gyorsabb (kicsit még a 8.1-nél is), jobban megtalálja a szükséges drivereket (még nem hibázott ilyen téren).

Viszont a windows defender kiírtása eléggé fárasztó volt, szereti újraéleszteni magát. Több új funkciót én sem használok, de jövőre való tekintettel a dx12 és az, hogy gyorsabb valamivel az OS már önmagában elég indok nekem, kompatibilitási problémával még nem találkoztam.

2015. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Csak saccoltam, egy videóba láttam .... És igen, sok hasznos új dolog van benne. De most hirtelen nem sok jut az eszembe. Az egyik a képernyőfelvétel, legalább nem kell agyon töltögetni a gépet vírusokkal, másik pl. az áruház, harmadik a beépített időjárás, színválasztás, még sok beépített dolog, feladatnézet, egy ablakban két megnyitott program lehet, És ez volt már 7... + Még van rengeteg dolog.. És bocs ha megbántottalak, de még vagy bő 50 sőt "100" hasznos dolog is van...
2015. dec. 28. 21:28
 8/21 anonim ***** válasza:

:) Nem bántottál meg, de semmit nem írtál, ami érdemi változást hozna. Képernyőfelvételre eddig is ott volt a captivate, ezután is elég, képernyőképnek eddig is elég volt a printscr. dx12 még nincs is, de ha lesz semmit nem ad hozzá, ahogy a 11 sem. Az áruház egy kamu, a virtual desktopot meg eddig is lehetett, akinek kellett, meg nem is egy nagy vaszisztdas, grid layouttal egyetemben csak demókon néz ki jól, mindennapokban semmire sem jó, Alt-tab és kész, egyszerre egy programot használsz, mindegy hogy hányféleképpen tudsz váltani közöttük. Időjárás meg színválasztás.. :D Mondom hasznosakat! :)

Drivert meg ezután is hardver gyártójától kell tölteni, nem gányolt-tákolt májkroszoftot.


Én sem akarok megbántani senkit, de várnék már egy tényleg hasznos funkciót, ami nem csak marketingmarhaság, ami miatt van értelme lecserélni.


A kérdésre a válasz továbbra is Win8.1

2015. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Viszont a design, azaz kinézet rettentő jó lett, főleg a start menüs megoldás. Nekem amúgy a legjobban a színválasztás tetszik.
2015. dec. 28. 22:23
 10/21 anonim ***** válasza:

-Grid: Én használom a grid layoutot, nem tudom neked mi a gondod vele, nyilván Te nem olyan munkát végzel, ahol már kevés a 3 monitor.

-Driver: A gyártó drivereit használja magától, nem tákoltat.

-V. desktop: Még nem találtam olyan külső progit ami nem akadt volna össze képmegosztó - távvezérlő - rögzítő programokkal.

-DirectX: a világ fejlődik, ez is. Nem fognak a kedvedért mindent a lassú és elavult dx9re vagy a szörnyszülött 10re kiadni.


Elég nonsense dolgokat mondasz, ugyan én is szerettem a 8.1-et, de szerintem borzasztó nagy baki az egész felülete - nem csak a metro része - nálam pont ezt a javulást hozta meg a 10es.

2015. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!