Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissítsek Windows 10-re?

Frissítsek Windows 10-re?

Figyelt kérdés
négyen használunk egy gépet, és felmerült az az ötlet nővéremnek, hogy frissítsük az op rendszert. és is szeretném mióta megjelent, de attól félek hogy nem lesznek meg a felhasználói fiókok (most Win 7 fut rajta). ha frissítem akkor megmaradnak vagy lesz egy ahova microsoft fiókkal lehet csak belépni?? meg hallottam olyat is hogy a win10 csak egy évig lesz ingyenes(bár ebben nem hiszek). a család többi tagja olyannyira számítógép-analfabéta hogy nem hiszem hogy elboldogulnának egy teljeen új rendszerrel... nos megéri így frissíteni?

2015. dec. 27. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nincs rá okotok ne erőltesd, ha nem akarsz kitolni a többiekkel.
2015. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is azt mondom mint az első, ha nincs időd leülni velük és elmagyarázgatni hogy most mit hol találnak, ne bonyolítsd az életüket
2015. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem sokban tér el, én mindent megtaláltam kb ugyanúgy van, ismerősöm váltott neki is tetszik
2015. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!