Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehetséges?

Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akivel elég jól ismerjük egymást, viszont facebookon nem vagyunk ismerősök...Én hónapokkal ezelőtt kb 2-3-szor rámentem az adatlapjára de azóta nem, mégis gyakran feldobja őt a facebook a kit ismerhetek részben.. Miért? Vajon ő nézhette mostanában az adatlapom vagy csak a közös ismerősök miatt dobja fel?!
2015. dec. 26. 23:26
 1/3 Fish1 ***** válasza:
Közös ismerősök miatt. Azt nem jelzi a fb, hogy kik nézték az adatlapodat.
2015. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy nem jelzi de mi van ha azert dobja fel folyton mert erzekelte a fb hogy megnezett? Senki mast nem dob fel ennyiszer hiaba van masokkal tobb kozos ismeros
2015. dec. 26. 23:47
 3/3 Fish1 ***** válasza:
Nem a közös ismerősök számától függ, és nem is attól, hogy ő megnézett-e. Nekem is feldob embereket időnként sűrűn egymás után, anélkül, hogy tudnánk egymásról, hogy ki kicsoda. Én sose néztem meg az ő adatlapját és ő se az enyémet.
2015. dec. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!