Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert nem tudom bejelolni...

Miert nem tudom bejelolni facebookon?

Figyelt kérdés
Hello. Szoval az van hogy van egy haverom de facebookon nem tudom bejelolni ismerosnek. Kiadja a chat-elest meg mindent: a kepeit adatlapjat... csak egyedul azt nem hogy ismerosnek jeloles. En nem blokkoltam ot de azt nem tudom hogy o blokkolt e engem... es mielott paran elkezdenek hogy valoszinuleg mert ismerosok vagyunk mondom nekik hogy nem vagyunk azok...tehat ja a kerdesem az hogy miert nem tudom bejelolni ismerosnek? Bocs az ekezetekert es elore is kosz a valaszokat.

2015. dec. 21. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert van egy olyan beállítási lehetőség a Facebook-on, hogy csak te jelölhess ismerősnek valakit, más viszont téged ne. Írj neki üzenetet, hogy szeretnéd, ha ismerősöd lenne Face-n!
2015. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
erre en is gondoltam de egy masik haverom meg betudta jelolni es ezt mar rohadtul nem ertem hogy mi folyik itt azon filozom hogy vajon o betud e engem jelolni de irok neki ja kosz
2015. dec. 25. 00:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Más embernél felajánlja a jelölést?
2015. dec. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen es ez van ha hiszitek ha nem de inkabb higgyetek:D mert komolyan mondom hogy igy van es mar marhara elegem van ebbol...
2015. dec. 25. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!