Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok két képet egy...

Hogyan tudok két képet egy képpé "csinálni"?

Figyelt kérdés
Egyszerűen;nem vagyok egy számítógép-zseni:-(
2010. márc. 23. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
ehhez való megfelelő programmal. de ehhez kell némi ismeret!
2010. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy kép alatt mit értesz? Csak azt, hogy minkét képet beszúrod egy állományba, és ott egymás mellett vannak?

Ezt könnyen megteheted Még akár Paint is, vagy Gimpel.

A lényeg annyi, hogy készítesz egy jó nagy (széles) hátteret, beszúrod az egyik képet, mellé a másikat, hozzáigazítod, majd körbevágod, hogy a fehér részek ne látszódjanak.

Ha nem értetted, másra gondoltál, akkor fejtsd ki.

2010. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia,olyat szeretnék,hogy mondjuk egy 10x15-ös képen függőlegesen elválasztva egyik kép,a másik felén a másik kép.Köszi
2010. márc. 23. 20:32
 4/9 anonim ***** válasza:
küldd el őket és összerakom
2010. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia,nagyon rendes vagy,de szeretném megtanulni is:-)
2010. márc. 23. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mondtam, csinálj egy megfelelő méretű rajzlapot, hátteret (fájl/új), ide beszúrod a képeket (programokba ez különböző lehet, de az általában jó megoldás, hogy kivágod a képet, tehát megnyitod Gimp-el Paint-al, kijelölöd a képet, jobb gomb másolás, majd beilleszted az új üres háttérre), ezeket átméretezed, és elhelyezed a lapon belül, majd ugyanezt a másikkal, és így tovább. Az elválasztást nem tudom, hogy konkrétan hogy gondoltad, de ezekben a rajzprogramokban sokféle vonalat, elválasztást készíthetsz.

Majd az egészet lemented (fájl/mentés).

Ha kell háttér, vagy háttérszín, akkor még azelőtt megcsinálod, hogy az első képet rátennéd.

2010. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki megtudja csinálni,egérkével behúzzuk a két képet és elmentjük.PhotoScape

[link]

2010. márc. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok,megcsináltam photo scape-pel.Köszönöm,köszönöm köszönöm.....
2010. márc. 24. 09:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kollázst akarsz csinálni, akkor: [link]
2010. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!