Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régi horgászos játékra valaki...

Régi horgászos játékra valaki emlékszik?

Figyelt kérdés

Volt még nagyon régen 2000 előtti játék. Szerintem olyan 6-8 évesen játszhattam vele az első számítógépemen egy nagyon régi felül nézetes pixeles horgász játékkal. Ekkor voltam én 6-8 éves. :) Elmondom mire emlékszem, hátha valakinek beugrik a játék neve.


Felül nézetből lehetett irányítani a csónakot a tavon ahol voltál. A csónak egy szimpla fekete pixeles háromszögből nézett ki és jobb oldalt volt a halradar és a kistérkép. Mikor a csónaknézetben voltál akkor a képernyő alján egy pixeles csónak orra látszódott és egy rúd belőle ami volt a bot. Ez is felülnézetből. Előtted a víz és különböző halak. Csak pergetni lehetett a játékban, ezért azt hittem valami régi Rapala játék lehet. Rajzoltam paint-be egy képet ami a csónakos nézetből megmaradtak mint emlékeim. Be is linkelem ide, hátha ad egy kis támpontot. A képen ahogy emlékszem is a halat nem láttad pontosan csak így kb a méretét.


[link]



2015. dec. 20. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Trophy Bass
2015. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha komolyabbat is akarsz akkor nézd meg ezt:


https://www.youtube.com/watch?v=5f6k7KjyBPw

2015. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenhol csak a Trophy bass 2-t találom. Gondolom ami nekem kell az az 1, mert a 2 nem hasonlít az emlékeimre. :)
2015. dec. 20. 18:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Komolyabb nem kell mert kimegyek én pecázni itt a környéken. :) Imádok pergetni. Nekem most konkrétan ez az ősrégi játék kellett. :)
2015. dec. 20. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a Trophy Bass 1, én is emlékszek a felülnézetes halradaros játékra, annak is valami Bass volt a címe ha jól emlékszek.
2015. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg műcsalikat kellett benne választani. A Trophy Bass 1 is ilyen, de az valami klónja volt.
2015. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!