Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az a "kékhalál"?

Mi az a "kékhalál"?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kockaszleng.

Számítógém meghibásodásával kapcsolatos. Nem indul be a gép, hanem bejön egy kék hibaüzenet, hogy

"helyrehozhatatlan rendszerhiba" vagy ilyen olyan szektorban hiba történt

okozója:

rossz driverek, hibás ram, grafikus vezérlő hiba, stb


De ettől függetlenül más jelentése is lehet a "kékhalálnak" de én ezt hallottam.

2010. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Küldök egyet, majd meglátod...
2010. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen üzenet:

[link]

2010. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
18%
A kékhalál TERMÉSZETTUDOMÁNYI kategóriában szerintem azt jelent, h DK Magyarország területén az ivóvízben túl sok valamelyik savmaradékion (arra nem emlékszem, h foszfát v nitrát, de asszem foszfát) és ez a gyerekek számára nagyon rossz, meghalnak tőle. Cianózisuk lesz, ami oxigénhiányt jelent és ettől kékülnek el.
2010. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
27%
Ha természettudományi kérdés lenne a vizekről és társairól akkor valószínűleg nem a Számítástechnika témába írták volna te agytröszt.....UHHHH :D (az előttem hozzá szólónak!)
2010. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

kedves utolsó hozzászóló, az én válaszírásom idejében a kérdés még a term.tud. kategóriában volt, de a moderátorok azt hitték, h ez szám.tech. és átrakták.

Kedves kérdező, igazam van?

2010. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
xD
2010. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
már 100 % hogy van ilyen kérdés
2010. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
43%
milyen kérdés?
2010. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A kék halálnak (gyakran még kékhalálnak vagy Kék Halálnak) vagy kék képernyőnek (angolul Blue screen of death, BSoD) nevezett esemény a számítástechnikában a Microsoft Windows operációs rendszerekben megjelenő kék hátterű képernyőre utal, amely akkor jelenik meg, amikor az nem tud helyreállni egy rendszerhibából.
2010. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!