Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb ingyenes...

Melyik a legjobb ingyenes vírusirtó ami magyar nyelvű?

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
avast, bár kicsit többet eszik.
2015. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Igen, az Avast, szerintem is. Bár a kicsit gyengébb, és kevés memóriával rendelkező gépeken eléggé észrevenni, hogy fogja őket. Átlag használatnál ez még nem annyira zavaró, de például internet böngészésnél, amikor szükség lenne a minél nagyobb sebességre (például online filmnézésnél, hasonlónál) eléggé lecsökkenti a használható sávszélességet (sebességet).

Sokan javasolják a Panda ingyenes verzióját, de méréseim szerint még az Avastnál is jobban fog. Ugyanezt vettem észre az AVG-nél is.

Sokáig használtam az Avastot kényszerűségből, most az itthoni gépemen újra NOD van, magazin kóddal. Messze annyira nem venni észre, mint bármelyik ingyeneset, alig fog valamit a gépen, és a sávszélességen. Kivétel persze, amikor éppen nézi át a gépet, akkor természetszerűen azért van némi erőforrás igénye. De ez nem olyan hosszú idő. Viszont én eléggé megbízhatónak találtam, ráadásul nagyon jó a supportja, Magyarországi forgalmazója a SICONTACT, nagyon készségesek, segítőkészek.

A céges gépeinken kb. 10 éve csak ezt használjuk.

És ráadásul nonprofit szervezeteknek, diákoknak 50% kedvezmény van, így egy évre meg lehet úszni egy gépre első évben kb. 7000 Forintból, utána évente 5000 körül. Megfontolandó, ez 5-6 doboz cigaretta ára...

2015. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!