Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezzel fogad a BIOS, mi lehet...

Ezzel fogad a BIOS, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Beújítottam egy P3-as gépet és rákötöttem a TV-re.Kapott ajándékba egy 256mb-os videókártyát is.De viszont van egy probléma.Ha bekapcsolom,előugrik a BIOS egy hibaüzenettel "the system occupied...meg vmit állítsak rajta" ma reggel meg ezzel ugrott elő a BIOS,vagyis ez jelent meg:

[link]

Tudni kell róla,hogy nincs floppy-meghajtó beépítve.Gondoltam,hogy lehet probléma a régi BIOSnak,de hozzátok fordultam segítségért.


2010. márc. 23. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű számomra, de én első körben AUTO-ra állítanám a CPU Int. Freq-et. Ha az sem megy, akkor "Load setup/bios defaults". Mellesleg szerintem egy elemcsere is ráfér.
2010. márc. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"Load setup/bios defaults" próbáltam már,kipróbálom az elemcserét!
2010. márc. 23. 08:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Tettem bele egy másik elemet és a "Manual"-t áttettem a legkisebb mhz-s értékre,így most nem ugrál be a BIOSba!:)
2010. márc. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!