Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CS:GO Versengő rangrendszer...

CS:GO Versengő rangrendszer kérdés?

Figyelt kérdés
Kézcsók. Az lenne a gyors kérdésem, hogy a Versengő módban a vesztett meccsek is meghatározzák a rangot? Unranked vagyok még, már csak 4 meccs kell, ma játszottam olyat hogy ruszkikkal zsinorban 5-öt buktam, utána mind a 2 meccset ilyen 30-5-10 - el megnyertem. Ha 10 meccs után megkapom a rangot, akkor csak a nyert meccsekben nézi hogy hogyan játszottam, vagy beleszámolja a vesztett meccseket is?

2015. dec. 11. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Beleszamol mindent. Amig unranked vagy, addig is pont ugy szamol, csak nem ad rankot mert meccsenkent valtozna.


Steamen van errol jo leiras. Roviden annyi, hogy az MVP-idtol fuggoen kapsz/vesztesz tobb vagy kevesebb rankot egy meccs utan.

2015. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ELO pontszámon múlik minden,leírás itt: [link]
2015. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!