Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy Windows...

Mitől lehet, hogy Windows 7-es gépen a processzorhasználat 100-on megy?

Figyelt kérdés

Egyből, amint bekapcsolom, el sem indítok semmit, máris beindul, borzasztóan zúg. Bekapcsolás után elinduló programokat letiltottam, kitöröltem, feladatkezelő igazolja, hogy semmi sem fut.

Lehet, hogy hülye kérdés, nem vagyok ebben jártas, de ettől lehet baja a procinak? Vagy egyáltalán miért csinálja ezt?



2015. dec. 9. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Zúgni a processzor biztos nem zúg, legfeljebb valamelyik ventilátor. Feladatkezelőben a teljesítmény fülön mit mutat a CPU használat?
2015. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A CPU-nál ugrál 50 és 70% között.
2015. dec. 9. 19:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Aztán a semmitől felmegy 100%-ra
2015. dec. 9. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Feladatkezelő folyamatok fülnél meg kell nézni, hogy mi terheli a processzort. Ha esetleg az svchos.exe az akkor lehet a futó automatikus frissítés szolgáltatás, vagy vírus.


Első körben futtass egy víruskeresést, és a malwarebytes programot.

2015. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dobjál fel egy normális chipset drivert mert ott lesz a gond. irány a gyártó oldala és keress egyet (alaplap gyártója)
2015. dec. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!