Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen új laptop-ot vegyek...

Milyen új laptop-ot vegyek 200. 000ft max árban?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még laptopom, és teljesen tanácstalan vagyok milyen típust, márkát vegyek.

Azt mondták érdemes SSD tárolósat venni, vagyis amiben sima HDD és SSD foglalat is van.

max 200 ezer forintot költenék rá, fontos hogy HDMI csatlakozó legyen benne, és a kijelzője is valami jobb fajta legyen.

Abszolút nem ismerem a márkákat, Dell, Asus, Hp, Lenovo...milyet érdemes venni?



2015. dec. 7. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a Lenovo.
2015. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mennyire fontos egyébként az SSD?

Mert én ezt a gépet legalább 5 évre tervezem, és szeretném ha nem lenne annyira elavult még 5 év után sem.


[link]


Ezt nézegettem, de ebben nincs SSD.

2015. dec. 7. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz rajta játszani (vagy csak minimális lol, hearthstone...) akkor olyat vegyél amibe nincs dedikált vga. És van dvd.

A dvd helyére berakatod a benne lévő hdd-t, a hdd helyére pedig egy 250-es ssd-t.

pl: [link]


[link]



Az ssd től lesz gyors, Pl bekapcsoló gomb megnyomása után fél percel már megy a böngésző.

2015. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előbb rosszat linkeltem [link]
2015. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szeretnék vele játszani.

A régi 7 éves asztali gépemben egy 512Mb HDMI-s videokártya van, és ezzel sajnos már sokszor nem futottak el a játékok...

A HDMI pedig azért fontos, hogy a tv-vel össze tudjam kötni.

Tehát mindenképpen valami erősebb gépet szeretnék, ami kibír legalább 5 évet hardveresen.

Egyébként köszönöm a válaszokat, nagyon hasznos volt mert azt sem tudtam hogy lehet így cserélgetni a dolgokat egy laptopban.

2015. dec. 7. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg hogy az adott játék hogy fut integrált vga val.

https://www.youtube.com/watch?v=baSLZ1Nn0tM

2015. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de a garanciát elveszted.
2015. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha viszaküldés előtt visszállítja eredeti állapotba akkor nincs gond. De direkt úgy írtam hogy a boltal cseréltesse ki.
2015. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!