Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnék DRD-RW-t rippelni?...

Hogy tudnék DRD-RW-t rippelni? Több programmal is próbálkoztam, de nem voltak hajlandók felismerni vagy azt, hogy DVD van a meghajtóban, vagy a DVD-n nem találtak rippelhető file-t.

Figyelt kérdés
Pedig pont az a DVD-RW-ben a jó, hogy szépen átvihetném rajta számítógépre a felvételt. De nem megy! :(
2010. márc. 20. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi nem megy? Mégis, mit rippelnél egy újraírható DVD-ről??? Rippelni a műsoros DVD (CD/audiokazetta/lemez/video) tartalmát szokták. Mi hát a gond? Ha fájlokat akarsz egyik gépről a másikra hurcolni, ahhoz semmiféle rippelő program nem kell. Persze, hogy nem talál "rippelhető" fájlt! VOB fájlok után kutatna szegény, és ha nem tettél rá olyat, mafaszt rippeljen?!


Sajátgép->CD/DVD meghajtó, és látod a tartalmát. Nyitsz egy másik ablakot, oda meg bemásolod.

2010. márc. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz. Csak ezt tömöríteni is kéne, meg szét is kéne szedni az eredeti fájlokra. (Az asztali DVD-író a felírt fájlok számától függetlenül egy nagy filet csinál belőle.) És amikor rippelés helyett konvertálást akartam, akkor nem találtak a programok konvertálható fájlt a DVD-n.
2010. márc. 21. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi bajod van egyáltalán? Kapcs ford! Adok neked két linket, használd szeretettel, hátha ezek segítségével tudunk kommunikálni.


[link]

[link]

2010. márc. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz, de ezzel mit érek?


Időközben találtam egy programot, ami hajlandó volt feldolgozni a DVD-RW-met. De majdnem akkora lett az AVI, mint az eredeti fájl és nem 525x720 hanem kb. feleakkora méretű. Játékindőnek 7 és fél órát írt ki, elindítva írta csak ki a rendes 1:50-et.


Mit akarok? Egx DVD-RW-n lévő műsort beolvasni a gépbe, és a közel 4GB-ot ca. 1 GB méretű DIVX fájllá konvertálni, és a külön felvett részeket külön kezelni, nem egy nagy közös fájlként, amibe az asztali DVD író belerakta. Azt hittem, hogy egy ilyen alapfeladat manapság csak egy kis google vagy szoftverbázis, de sajnos nem, mert már a beolvasásra is alig találtam programot, és abban sincs köszönet! :(((

2010. márc. 26. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!