Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bejutni az ncore-ra?

Hogyan lehet bejutni az ncore-ra?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 08:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%

Úgy, hogy ismersz valakit, akinek van meghívója. De ezek szerint nem ismersz.

És nyilván azért dobtad fel ide a kérdést, hátha valakinek lesz meghívója. :)

De erre asszem vannak fórumok, ahol lehet meghívókat kéregetni, mindenféle helyre.

Guglizz rá és kérj egyet.

2010. márc. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az első válaszoló sem ismer ilyen embert...és most egy jó ideig ne is fog :)


2010-02-24 - Meghívás szünetel

A meghívás az oldalra átmenetileg szünetel. Az ok az, hogy szeretnénk ha kicsit jobban összeszokna a meglevő társaság, illetve a feltöltött tartalmak minősége is javulna.


Terveink szerint 1-2 (3-4) hónapig biztosan nem lehet majd meghívót küldeni, azonban a visszaállításról természetesen azonnal értesítünk titeket.

2010. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

Ha van nCore-os ismerősöd, akkor beszéljétek meg, hogy adja meg Neked a nick/jelszavát és cserébe Te belefizetsz a SEED-szerver bérlésébe, vagy Te is becsületesen SEED-elsz neki.


Mi így csináljuk haverral, mind2en jól járunk!

2010. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%

10:03.

Első vagyok.

Van ncore-os ismerősöm, épp én mutattam meg neki a fórumot, ahol kérhet meghívót. :)

Hogy jelen pillanatban szünetel, azt tényleg nem tudtam.

Én majomparádés vagyok. :)

2010. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Terhes vagy.
2010. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

10:24


Én haveromnak (pontosabban 3 haveromnak) is megadtam jelszavamat, és le sem szarom, hogy mit csinálnak az oldallal, nem kell fizetni semmilyen szerverbe.

Van fél terra feltöltésem, azt használják ki, majd ha meglesz az 500 Gb letöltés, akkor újra felnézek az oldalra, hátha már normális lesz, és töltök fel még fél terát.

2010. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
:( de azért kösz mindenkinek
2010. márc. 21. 06:42
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én bent vagyok nCore-on, és ha gondolod, segítek neked. Ha van vmi film vagy bármi, amit szeretnél leszedni, tőlem akár lehet xxx is, csak szólsz, és átküldöm neked a torrentfájlt. Ha azt elindítod, szépen megy le neked a cucc. Persze ezt csak ingyenes torrentekkel teszem meg, de ilyenből rengeteg van.

2010. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

Hát ennek mind vége!

R.I.P. nCore.

Amikor meghallottam majdnem sírva fakadtam, ha tudnád mennyi szép élményem köt eme csodálatos torrent oldalhoz.. :'(

2010. jún. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
Gáz ha valakinek hatással van az életére... de ennyire szentimentális ne legyél már egy szaros torrent oldal miatt. Heh..
2010. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!