Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A asrock 960gm - vgs3 fx...

A asrock 960gm - vgs3 fx alaplapba jó az intel proci? Vagy az AMD X8 FX-8370 CPU?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ebbe az alaplapba semmilyen processzor hasznalata nem ajanlott,

ha most veszed NE tedd

ha teljes gepet vennel irj ki teljes raszant osszegedel kerdest es hogy mire hasznalnad, majd ajanlanak


ha meglevo az alaplap es nincs profeszorod akkor hardverapro.hu vagy mas hasznalt piacon (netan boltban) szerez be egy athlon ii x2, x3, netan x4 et


emmelett egy gtx750Ti (vagy R7 360/370 vagy ezekel egyenerteku) is hasznalhato

de ez nem jo alapja semilyen komolyabb konfignak, irodai konfigba hasznalhato de ahhoz is nagyon regi

fx ala, foleg fx8 ala, foleg fx8370 ala

egyaltalan NEM ajanlott

nem viccbol hanem renzeteg hasznalatbeli problemad lesz vele

amugy talan listan rajta sincs a 70 es (de ha rajta van se jelent semmit) most nem nezegetek ertelmetlen dogokat

2015. nov. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm válaszod ez egy meglevő alaplap.most AMD FX 6100 am van és nagyon sz*r!Ezért akarok venni egy I7es procot vagy AMD X8 FX 8370 CPu-t.A konfigom feltöltöm, a gépház az nem ez.( Annyit elárulok hogy nem onnan vettem és + 30 volt kb még) [link]

ehhez egy jó alaplapot tudsz mondani ?

2015. nov. 13. 14:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz a táphoz én nem raknék semmit, ettől a konfigurációtól inkább meg kéne szabadulni.
2015. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs hozzá keretem hogy megszabaduljak tőle.
2015. nov. 14. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!