Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MSI x99a Raider SLI Plus...

MSI x99a Raider SLI Plus alaplapban van integrált videókártya?

Figyelt kérdés

Egy Nvidia GTX980 kártyát akarok bele, de mire meg tudom venni az még 2-3 hónap. Láttam olyat, hogy a specifikáciákban az volt írva, hogy "Videókártya: Processzortól függ"

Vagyis van benne integrált?

Annyit tudok, hogy van benne integrált hangkártya, de abban nem bízok, így veszek bele egy kárty.

Processzor az egy Intel Core i7-5820K, szóval ha processzor függő,akkor jó lesz? 32gb ram van még mellette.



2015. nov. 8. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért írják, hogy "Videókártya: Processzortól függ", mert az Intelnél az integrált videóchip az alaplapról már jó ideje átkerült a processzormagba.

A rossz hír, hogy a Intel Core i7-5820K specifikációiban azt írják "Graphics Specifications: Processor Graphics ‡ None" - azaz "egyik sem".

[link]

2015. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként, ha megnézed az alaplap (nem találtam az MSI oldalán az X99A RAIDER SLI PLUS-t, csak X99A RAIDER-t és X99A SLI PLUS-t) hátlapi kivezetéseit, én nem találtam egyiken sem videojel kivezetést.



[link]


[link]


Persze lehet, hogy azóta jött ki, csak az MSI még nem rakta föl a honlapra.

2015. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem baj, akkor várok míg meg tudom venni a videokartyat :)
2015. nov. 8. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!