Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a word 2010-ben, enterrel csak annyi sortávolság legyen, mint a folyamatos szövegírás során?

Figyelt kérdés
Több oldalas dokumentumot írtam, nagyon sok alárendelt felsorolást tartalmaz. Nem tetszik, hogy enterrel sokkal nagyobb sortávolságot hagyott ki a program. Ráadásul nem is egyformán, van amikor nagyobb, van amikor kisebb sortávolságot hagy egy enter leütésénél. Nem jövök rá mitől van ez. Utólag be tudom állítani, hogy csak annyit emeljen, mint amennyi be van állítva a folyamatos sorköz távolságnak?
2015. nov. 7. 14:01
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Van egy ilyen hülye alapbeállítás az újabb office -okban, hogy a bekezdések között alapértelmezésben 6 pt térközt hagy. A "Lap elrendezése" menüszalag "Bekezdés" csoportjában a "Térköz" gomboknál tudod beállítani 0-ra.


Valahol ki lehet kapcsolni, hogy ne csinálja ezt minden bekezdésnél, de most nem vagyok Office közelbe.

2015. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából az első leírta.


Jobb klikk a sorra: "Bekezdés..." --> Térköz --> Utána: 0pt-re állítás, vagy amennyire szeretnéd.

2015. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm)))
2015. nov. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!