Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek van egy colorovo...

Mit tegyek van egy colorovo citytab lite 3g gps tabom és nem kapcsol be mi lehet vele?

Figyelt kérdés
amikor bekapcsolom akkor a boot logó megjelenik és csak bootol bootol és nem tudom hogy egy új androidot tudnék-e rá telepíteni. A tablet adatai: cpu: MTK6572 1,2 GHz dual core 1 GB ram 8 GB flash os: android 4.2 (ami nem tölt be). capacitive TFT 10 screen 1024x600 px resolution szóval az android telepítés megoltható?

2015. okt. 31. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

nem kell rá új android gyakori esetek ezek de nem szükséges az első ami ilyenkor a teendő:

1.Hozd be a recovery modot:Powerbutton+volume up vagy volume down vagy mind kettő

2 ha bejott a hangerő gombokkal tudsz navigálni azt kell megkeresni hogy wipe data\factory reset arra rámész a kikapcsolo gombbal és a yesre utána ha kész van akkor reboot system és kb olyan 4-5 perc mire bekapcsol de utána viszont rendesen fog és az adatok törlődnek

2015. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos ez nem jött be :(( de azért köszönöm a választ!
2016. márc. 19. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
legalább bejött a menü? 1 es vagyok
2016. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom vele 3 éve tettem el, most meg nem indul :D nem reagál semmire.
2020. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja azóta kb 2 éve lecseréltem egy toshiba windows 8.1-es tabletre és nagyon jól működik! (Teljes értékű windows) Mindig nagyon jól megy akku is erős még! Nem bántam meg!
2020. febr. 20. 21:49
 6/7 anonim válasza:

Bekapcsolt, képzeld, le volt merűlve, fél óra töltés után sikerült, és működik. :)


5 éves kérdés, örülök, hogy még aktív felhasználó vagy, kérdező.

2020. febr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen aktív vagyok az oldalon és remélem még sokáig itt lehetek! És örülök neki hogy működik az enyémnek más baja volt a szervizes mondta hogy menthetetlen sajnos pedig az volt az első tabletem és jó volt :(. De utána vettem egyet olyat amit fent említettem és a mai napig jól működik!
2020. febr. 21. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!