Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FTP másolás többi lent?

FTP másolás többi lent?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék 2 szerver között fájlokat másolni? Konkrétan egy játékszerver-webszerver közötti másolásról lenne szó mivel gyorsletöltés miatt kell 1 webhely ahonnan le tudja tölteni de mivel egy 300megás módról van szó és az én netem feltöltési sebessége 50-60kb/s elég egyszer végig szenvedni a feltöltést nem 2x :D total commandert használok és mind 2 helyre fel tudok tölteni és le istudok tölteni vele de amikor a játékszerverről másolnám át a webtárhelyre már nem engedi :( esetleg filezilla vagy valami használható erre? és hogy?

2015. okt. 22. 12:21
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
FlashFXP.
2015. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. okt. 22. 12:41
 3/5 A kérdező kommentje:
próbáltam de nem működik :( ugyan úgy semmi sem történik
2015. okt. 22. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Két FTP szerver közt még véletlenül sem fogsz fájlokat másolni. Ennek nagyon egyszerű oka van:


Kezdetben a TCP kapcsolatot úgy alakították ki, hogy minden fél egyenrangú. Nincs olyan, hogy kliens és szerver. Ez a mai napig így is van, viszont egy szoftvert, amelynek a kiszolgálás a célja, nem készítik fel szolgáltatás igénybevételére, mivel nem az a feladata. Magyarul egy FTP szerver soha nem is fog FTP kliensként működni. Azzal, hogy FTP szerverről FTP szerverre akarsz másolni, az úgy néz ki, hogy van két szoftver, amely adna valamit, de hiányzik az a fél, aki kapni akar valamit. Ezért nem tudsz szerverről szerverre másolni. Kell ugyanis egy kliens is, ez lesz a te géped.


Tehát az egyik szerverről neked le kell töltened az adatot, hogy aztán fel tudd másolni a másik szerverre. És itt két tényező nagyon belassíthatja a folyamatot, mégpedig az internet-szolgáltatásod feltöltési- illetve letöltési sebessége.

2015. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

#4: alapból az FTP valóban nem támogatja, ezért is nem működik a kérdezőnek. Sajnos a program (pl amit írtam FlashFXP, de van még több is, talán még TC-hez is van FXP plugin), kevés a működéshez, a szervereknek is kell támogatniuk ezt a módot. Bővebben az FXP-ről:

[link]

2015. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!