Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt, ha letöltöm újra lehet...

Ezt, ha letöltöm újra lehet vele telepíteni a gépet? Vagy mit ajánlotok, van valami a neten, amivel újra lehet?

Figyelt kérdés
Nvidia-ForceWare-Driver for Windows Vista 32 Bit 196.21

2015. okt. 21. 23:15
 1/8 szántóvető ***** válasza:

"Nvidia-ForceWare-Driver for Windows Vista Leírás

Ez a leírás a Nvidia-ForceWare-Driver for Windows Vista 158.24 -hoz készült

Az Nvidia legfrissebb Windows Vista operációs rendszerre szánt drivere. A driver a csúcskategóriás kártyákat támogatja.

A meghajtóban javításra került a probléma, miszerint nem működött megfelelően az SLI mód bekapcsolása. Emellett még több 3D-s teljesítményt csal ki a kártyából és támogatja a Pure HD-t, valamint nőtt a játékok iránti kompatibilitása is.

A driver stabil és többnyelvű."

szóval ez egy vga driver lenne,gép újratelepítésére nem igazán alkalmas :)

2015. okt. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Viccelsz? A windowst akarod ezzel telepiteni?
2015. okt. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké értem és hogyan tudom akkor újratelepíteni?
2015. okt. 22. 00:13
 4/8 tabaki ***** válasza:
Hanyatt fogsz vágódni a megdöbbenéstől: Windows-telepítővel.
2015. okt. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj,de jó,hogy ennyi okos van az oldalon,akik a kérdésre nem tudnak válaszolni csak oltogatni egy olyan embert,aki nem ért annyira hozzá,mint ők! A normális válaszokat viszont köszi.
2015. okt. 22. 01:34
 6/8 tabaki ***** válasza:

Rejtély, hogy a világ legnagyobb informatikai vállalkozásának legismertebb terméke helyett hogyan kötöttél ki holmi videókártya-vezérlőnél.

A Microsoft letöltőoldala:

[link]

De nem tudunk semmit a mostani operációs rendszeredről, a géped paramétereiről, azon túl, hogy talán Vistád van -- ha ez igaz, akkor túl sok esély nincs rá, hogy a mostani Windows is fut rajta.


Ha csak a jelenlegi rendszeredet akarod újratelepíteni: A Vista hivatalosan már nem letölthető, tehát csakis valami ki tudja, miféle megbízhatatlan vakarékra számíthatsz. El nem tudom képzelni, hogyan kerested, nekem a tökéletesen fantáziátlan "windows vista letöltése" keresésre is az első oldalon dobott ki egy használható(nak tűnő) linket, amelyen a letöltés legalábbis elindul.

2015. okt. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2015. okt. 22. 02:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enkórra menj, ott van telepítő.
2015. okt. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!