Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám törölni őket?

Hogy tudnám törölni őket?

Figyelt kérdés

Tettem filmeket a microSD kártyámba, amiket jelzett is a gépen, hogy rátette őket.

Átraktam a kártyát a mobilba, ahol már nem mutatta a fájlokat, de a helyet foglalták. Hát mondom remek. Visszatettem a gépbe, de már ott sem mutatta a fájlokat.

Azért ez elég zavaró,mert körülbelül 5 gigát foglalnak el a fájlok, amiket nem is mutat, és törölni sem tudom.

Mit tudok csinálni, hogy helyre állítsam?


2015. okt. 14. 18:59
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Lemented a kártyán lévő és "mutatott" adatokat a gépedre, majd Számitógépben megformázod a kártáyt (jobb egér a kártya ikonon és a menűből Formázást válaszd). Vagy a telefonodban is leformázhatod a kártyát .


Ha végzett a formázással viszamásolod a lementett adatokat a kártyára.


DE AZÉRT FIGHYELJ ODA, MERT AMIT NEM MENTESZ LE A KÁRTYÁRÓL AZ A FORMATÁLÁS FOLYAMÁN MEGSEMMISŰL !!!


Sok sikert.

Üdv.

2015. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez az egyetlen megoldás? Mert pont ezt szerettem volna elkerülni.. de ezek szerint muszáj lesz.

Azért ha valaki tudna valamit, az nyugodtan írjon, mert csak holnap csinálom már meg.

2015. okt. 14. 19:20
 3/4 coopper ***** válasza:

Syia.


Esetlegesen még megpróbálhatod : chkdsk Y: /x /f parancsot kiadni (ahol Y: a kártya betűjele) parancssorból (futtatás/keresés : cmd, majd beirod chkdsk...stb,stb)


A fenti parancs elvileg javitja a meghajtó hibáit.


Ha javitja is a dolgokat a chkdsk, előbb utóbb úgy is formázás lesz belőle (és szerintem teljes formázást kell rajta végrehajtani), mert oka van annak, hogy eltünnek rólla dolgok.


Vagy keres valami disk repair programot amivel meg tudod nézni a kártyát illetve javitani tudod a hibáit. Ezen célból nézz szét a Hiren's Boot CD-n.( [link] )


Sok sikert.

üdv.

2015. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül a formázás mellett döntöttem, a kártya helyre is jött.

Nagyon szépen köszönöm a választ.

2015. okt. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!