Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox360 konzólomat legutóbb...

Xbox360 konzólomat legutóbb még 2012 környékén flesheltettem ami a 3. 0 verzió volt, de azzota jött ki rá 4. 0 vagy ujabb flesh?

Figyelt kérdés

Ha mongyuk 2014 ben és 2015 ben megjelent játékokal szeretnék játszani mint pl : Farcry4 , Destiny , Metal Gear Solid 5 , Wolfeisten2 , Watch Dogs, Battlefield 4 - Hardline , Call of Duti Ghost - Advanced Warfare , Fifa16 ,Jó lesz a 3.0 flesh ?

Vagy már jött ki űj is?

Ha jött ki új és flesheltettem a gépem akkor a régebbi játékok 2011-2012-2013 asokat is fogja vinni vagy azzokat nem kell ujból ki írattni , csakmert még anno mikormég volt a 2.0 flesh és azzon futtó játékok legtöbbjével nem játszottam de kijőtt pár hónap mulva a 3.0 és nem vitte a 2.0 játékat ujból kellet azzokat irasam , de ilyen nem lesz már ha mongyuk kijőtt a 3.0 nak egy másik frissebb változata vagy 4.0 akkor fogja vinni a régebbi 3.0 játékokat is ?


2015. okt. 8. 10:29
 1/2 anonim válasza:
Erre a konzólra igen jött ki.
2015. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És melyik verzió flesre kell frisicsek hogy tugyak játszani a felsorolt játékokal , vagy elfogmak menni a 3.0 val is ?
2015. okt. 8. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!