Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen a flexibilis billenytűzet?

Milyen a flexibilis billenytűzet?

Figyelt kérdés
Hugi nagy álma, elgondolkoztam, hogy szülinapjára kaphatna egy ilyet.. Aztán megnéztem közelebbről, és rohadtul elbizonytalanodtam.. Hogy lehet ezen írni? Meg mi értelme van? Tapasztalatok? Kösz
2010. márc. 15. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Gépelni nem jó, de a kakaót ráöntheted. :)
2010. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

a flexi bill egyszerűen borzalmas, nem otthoni használatra találták eredetileg ki, hanem óvodáknak. Lehet írni vele, csak hát nem a legkényelmesebb, beszéld őt le róla, mert nem fog neki tetszeni egy idő után már többet vár tőle, mint amennyit valójában tud. Ha pl játszol vele (pl CS, COD stb) akkor pedig szaggatva fog menni :S nehéz vele irányítani az embert, stb... Inkább akkor már egy drágábbat, de jobbat, nekem régebben egy világító led gombos volt, az nagyon bejött, majd megkeresem a márkáját, bár kicsit drágábbak ezek, de megérik, mert pl a ledesnél is volt folyadék védelem (csak a folyadék védelem miatt jó a flexi bill) és volt rajta olyan funkció is, hogy disco fényben világítson meg minden :D tök jó volt, csak meguntam,mindössze 18980huf volt, szerintem megérte

2010. márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszkösz :D Lebeszéltetek :D
2010. márc. 16. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!