Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Call of Duty 4 et megvettem...

Call of Duty 4 et megvettem ORIGI-be és multiplayerben level hacket szeretnék használni h 1 ből 55 ös legyek. Megvan annak az esénye h ki BAN-olhatnak origivel? és akkor cseszhetem az origimet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha bannolnak, akkor gondolom igen.

Ne használj level hacket, nem olyan hosszú idő, míg 55-ös leszel.

2010. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké KÖSZÖNÖM
2010. márc. 15. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
létezik többféle bann. A legerősebb, amit pl. Rcon-nal lehet adni, az bannolja a felhasználónevedet, bannolja az IP címedet és bannolja a szériaszámodat. Egy szerverre sem fogsz tudni felmenni(globálisan 1 cod4 szeróra sem), magyarán kidobhatod a játékot. Nem vicc, könnyen lehet ilyen bannt adni. 1 katt és kész. Úgy vigyázz.
2010. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se használj level hacket, mert:

1. Nem olyan hosszú 55-re felfejlődni

2. Sokkal jobb érzés, ha te jutsz el 55-ös szintig.


Amúgy én is megvettem egyszer eredetibe (még amikor 10000 volt), és még az első héten bannoltak csalásért, pedig sosem csaltam.

Azóta nem veszek eredeti játékot (persze nem csak az miatt, de ez is egy kis plusz).

2010. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi okéé :D
2010. márc. 15. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!