Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a gépem?...

Miért csinálja ezt a gépem? (Win 10)

Figyelt kérdés

Újratettem a gépemet először eredeti Windows 10-re, de elrontottam a telepítést. Aztán letöltöttem NCore-ról, és újra felraktam. Azóta azt csinálja, hogy ha kb fél óráig nem nyúlok a géphez, vagy ha alvó állapotra teszem-majd vissza, akkor a start menüben elmosódnak az ikonok, és játékokban fps laggom van. Ilyenkor újra kell indítanom a gépet. (Egyébként pl. CS:GO-ban 250fps-em van, ha meg "meghibásodik" a Win 10 akkor meg kb 30fps)

+Néha azt csinálja, hogy kikapcsolom a monitort, majd fél óra múlva vissza kapcsolnám, akkor nem "észlel" valamit, és csak egy nagy feketeség van. Ilyenkor szontén újra kell indítanom a gépet.



#Windows #monitor #számítógép #fps #gép #lagg #Windows 10 #counter strike glbal offensive
2015. okt. 4. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:
nagyon úgy néz ki hogy szar vga driver van a képeden. A win 10 már csak ilyen, nekem is rosszat rakott fel, érdemes lenne törölnöd és magad manuálisan leszedni a gyártó honlapjáról.
2015. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!