Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy program asztali ikonja...

Ha egy program asztali ikonja ilyen lesz, azzal mit lehet kezdeni? (kép a leírásban)

Figyelt kérdés

Advanced SystemCare 8-at használtam épp, azzal kitakarítottam kicsit a gépet, és ez után lett ilyen. Eddig jó volt.


Kép: [link]


2015. szept. 28. 15:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha lomtárba teszem, akkor a parancsikon jó. Ha visszateszem az asztalra, akkor ismét hibás lesz.
2015. szept. 28. 15:50
 2/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem megszüntetted a hozzárendelést a fájlhoz (illetve az Advanced SystemCare 8 szüntette meg) és ezért váltott vissza alapértelmezésre a fájl ikonja (jelenleg nincs hozzárendelve program ami megnyitja).


Irok egy példát :


DOC kiterjesztés : Ha egy DOC kiterjesztésű fájl van az asztalon akkor azt az ikont kell neki mutatni amivel megnyitja a windows (Word vagy ingyenes alternativái).


De ha DOC kiterjesztéstől elveszed a Wordos hozzárendelést akkor átvált alapértelmezett ikonra, és azt fogod látni (Mint a linkelt képen), ilyenkor ha kétszer rákattintasz akkor bejön az az ablak, hogy a windows nem tudja megnyitni a fájlt és hogy Webes segitségel megkeresed a fájlhoz tartozó programot.


Rendelt vissza a fájlhoz társitott programot :


A Fájlon állva Jobbb egér - Társitás - Alapértelmezett Program választása. Ha nem találod a listában azt a programot amit használni szeretnél, akkor Tallóz gomb és megkeresed.


Sok sikert.

üdv.

2015. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!